Головна
ГоловнаАдміністративне, фінансове, інформаційне правоАдміністративне право → 
« Попередня Наступна »
А.Б. Агапов. Постатейний коментар до кодексу російської федерації про адміністративні правопорушення. Розширений, з використанням матеріалів судової практики, 2004 - перейти до змісту підручника

Стаття 23.13. Органи державної санітарно-епідеміологічної служби Російської Федерації


1. Органи державної санітарно-епідеміологічної служби Російської Федерації розглядають справи про адміністративні правопорушення, передбачені статтями 6.3 - 6.7, частиною 2 статті 7.2 (про знищення та про пошкодження знаків санітарних (гірничо-санітарних) зон і округів, лікувально-оздоровчих місцевостей і курортів), частиною 2 статті 7.8, статтею 8.2, статтею 8.5 (у частині інформації про стан атмосферного повітря, джерел питного водопостачання, а також про радіаційну обстановку), частиною 2 статті 8.6 (про псування земель небезпечними для здоров'я людей і навколишнього середовища відходами виробництва і споживання), частиною 2 статті 14.4 цього Кодексу.
2. Розглядати справи про адміністративні правопорушення від імені органів, зазначених у частині 1 цієї статті, має право:
1) головний державний санітарний лікар Російської Федерації, його заступники;
2) головні державні санітарні лікарі суб'єктів Російської Федерації, їх заступники;
3) головні державні санітарні лікарі на транспорті (водному, повітряному), їх заступники;
4) головні державні санітарні лікарі міст, районів;
5) головні державні санітарні лікарі федеральних органів виконавчої влади, уповноважених з питань залізничного транспорту, в галузі оборони, внутрішніх справ, безпеки , юстиції, контролю за обігом наркотичних засобів і психотропних речовин, їх заступники - про адміністративні правопорушення, вчинені на об'єктах залізничного транспорту, оборони та іншого спеціального призначення.
(В ред. Федерального закону від 30.06.2003 N 86-ФЗ)
« Попередня Наступна »
= Перейти до змісту підручника =
Інформація, релевантна "Стаття 23.13. Органи державної санітарно-епідеміологічної служби Російської Федерації"
  1. § 4. Підстави виникнення житлових правовідносин
    Виникнення права на житлову площу в будинках державного і муніципального житлового фонду, що надається за договорами соціального найму. З прийняттям нового ЖК умови та порядок надання громадянам житлової площі, що входить до складу державного та муніципального фондів, істотно змінилися. Протягом багатьох десятиліть житлова площа зі складу цих фондів надавалася всім
  2. Короткий перелік латинських висловів, які використовуються в міжнародній практиці
    1. Ad hoc [ад хок] - для даного випадку, для цієї мети 2. Ad referendum [ад референдум] - до доповіді (відкласти для подальшого розгляду) 3. A fortiori [а фортіорі] - тим більше 4. A posteriori [а постеріорі] - на підставі досвіду, з виниклою пізніше точки зору 5. A priori [а пріорі] - заздалегідь, попередньо 6. Bona fide [бона ФІДЕ] - чесно, сумлінно 7. Causa [кауза] -
  3. § 6. Права і обов'язки власників земельних ділянок
    Відповідно до цивільного законодавства власникові належать права володіння, користування та розпорядження своїм майном. Це три правомочності, якими наділений кожен власник. ГК РФ наділяє власника правом на свій розсуд вчиняти щодо належного йому майна будь-які дії, що не суперечать закону й іншим правовим актам і не порушують права та охоронювані
  4. Тема 4.2. Правові екологічні вимоги, процедури і відносини з використання природних ресурсів та охорони навколишнього середовища
    Принципи екологічного права виникають з сучасного розуміння значення доброякісної природного середовища для здорового життя людей, забезпечення їх ресурсами та іншими засобами життя, а також розуміння впливу людської життєдіяльності на якісний стан природного середовища і здатності людей змінювати свою поведінку по відношенню до навколишньої природи відповідно до пізнаних
  5. 11.1. Загальні положення
    У процесі здійснення господарської, військової, управлінської та іншої діяльності людина може надавати і чинить негативний вплив на навколишнє природне середовище, в результаті чого зменшуються не заповнює природні ресурси, погіршуються умови життя людей. Відносини, що виникають в результаті взаємодії суспільства і навколишнього природного середовища (екологічні відносини),
  6. § 3. Адміністративне правопорушення: поняття, особливості
    Стаття 10 КпАП, що містить дефініцію адміністративної відповідальності, застаріла і потребує коректив. Це стосується дефініцій об'єкта протиправної дії (бездіяльності), насамперед понять «власність» і «законодавство». Конституція Росії передбачає різні форми власності. Стаття 8 Конституції РФ, на відміну від ч. 1 ст. 10 КпАП, вказує на приватну,
  7. 1. Кримінальний закон. Завдання, які стоять перед ним. Структура кримінального закону
    Кримінальний закон - це нормативний акт, прийнятий уповноваженим органом державної влади (Державною Думою РФ), містить юридичні норми, що встановлюють підстави і принципи кримінальної відповідальності, визначають, які суспільно небезпечні діяння визнаються злочинами, які покарання передбачені за їх вчинення і в яких випадках можливе звільнення від кримінальної
  8. § 2. Організація місцевого самоврядування в закритих адміністративно-територіальних утвореннях.
    У закритих адміністративно-територіальних утвореннях (ЗАТО) муніципальні освіти можуть створюватися тільки в статусі міських округів. Така вимога законодавства обумовлено тим, що ЗАТО утворюються за рішенням Президента Російської Федерації, режим управління і організації забезпечення жителів необхідними публічними послугами регулюється спеціальним законом Російської Федерації про
  9. § 2. Місцева адміністрація
    Термін "місцева адміністрація" рівнозначний терміну "виконавчо-розпорядчий орган муніципального освіти". Виконавчо-розпорядчий орган є постійно діючим органом місцевого самоврядування. Законодавство не містить норм про можливість і порядок припинення повноважень місцевої адміністрації. Інститут припинення повноважень передбачений лише для посадових осіб
  10. § 2. Регулювання компетенції органів місцевого самоврядування
    У російській правовій науці загальнотеоретичні аспекти проблеми компетенції досить детально розглянуті. І хоча в наукових роботах, присвячених цим питанням, мова йде, як правило, про компетенції державного органу, видається, що містяться в них положення і висновки про поняття, структуру компетенції цілком застосовні і до органів місцевого самоврядування, оскільки, незважаючи на те що