« Попередня
|
|
Наступна » |
|
|
Стаття 5.15. Порушення встановлених законодавством про вибори і референдуми порядку і термінів повідомлення виборчої комісії про факт надання приміщень і права на надання приміщень для зустрічей з виборцями, учасниками референдуму (в ред. Федерального закону від 27.07.2010 N 222-ФЗ)
|
1. Порушення встановлених законодавством про вибори і референдуми порядку і термінів повідомлення виборчої комісії про факт надання зареєстрованому кандидату, виборчому об'єднанню, ініціативній групі з проведення референдуму, іншої групи учасників референдуму для зустрічей з виборцями, учасниками референдуму приміщення, що перебуває у державній або муніципальній власності або у власності організації, у статутному (складеному) капіталі якої частка (внесок) Російської Федерації, суб'єктів Російської Федерації і (або) муніципальних утворень перевищує 30 відсотків на день офіційного опублікування (публікації) рішення про призначення виборів, офіційного опублікування рішення про призначення референдуму, про умови, на яких приміщення було надано, а також про те, коли це приміщення може бути надано протягом агітаційного періоду іншим зареєстрованим кандидатам, виборчим об'єднанням, ініціативній групі з проведення референдуму, іншим групам учасників референдуму, - тягне накладення адміністративного штрафу на посадових осіб у розмірі від двох тисяч до трьох тисяч рублів. 2. Порушення встановленого законодавством про вибори і референдуми права зареєстрованого кандидата, виборчого об'єднання, ініціативної групи з проведення референдуму, іншої групи учасників референдуму на надання для зустрічей з виборцями, учасниками референдуму приміщення, що перебуває у державній або муніципальній власності або у власності організації, у статутному (складеному) капіталі якої частка (внесок) Російської Федерації, суб'єктів Російської Федерації і (або) муніципальних утворень перевищує 30 відсотків на день офіційного опублікування (публікації) рішення про призначення виборів, офіційного опублікування рішення про призначення референдуму, або порушення рівних умов надання такого приміщення - тягне за собою накладення адміністративного штрафу на посадових осіб у розмірі від трьох тисяч до п'яти тисяч рублів.
|
« Попередня |
|
Наступна » |
= Перейти до змісту підручника = |
|
Інформація, релевантна " Стаття 5.15. Порушення встановлених законодавством про вибори і референдуми порядку і термінів повідомлення виборчої комісії про факт надання приміщень і права на надання приміщень для зустрічей з виборцями, учасниками референдуму (в ред. Федерального закону від 27.07.2010 N 222-ФЗ) " |
- § 2. Принципи і гарантії виборчого права
порушення принципу рівного виборчого права внаслідок підроблення бюлетенів). Замислимося, чи не підриває дана законодавча міра і принцип рівних виборів? Напевно, більш виправданим було б активне використання в подібних випадках існуючих охоронних інститутів. 11. Надання кандидатам, виборчим об'єднанням, групам виборців права на безкоштовне, рівний час в
- § 1. Поняття і принципи місцевого самоврядування. Моделі взаємовідносин державної влади і місцевого самоврядування
стаття 3, частини 2 і 3; статті 12 і 130, частина 1, Конституції Російської Федерації). Відповідно до статті 130 (частина 2) Конституції Російської Федерації місцеве самоврядування - як публічна (муніципальна) влада - здійснюється громадянами шляхом референдуму, виборів, інших форм прямого волевиявлення, через виборні та інші органи місцевого самоврядування ".
- Стаття 260. * (238) Строки звернення до суду та розгляду заяв
стаття встановлює загальні та спеціальні строки звернення до суду із заявами про порушення виборчих прав, прав на участь у референдумі. За загальним правилом такі заяви можуть подаватися протягом трьох місяців з дня, коли заявнику стало відомо або повинно було стати відомо про порушення законодавства про вибори та референдум, його виборчих прав або права на участь у референдумі.
- Стаття 260.1. Порядок розгляду справ про захист виборчих прав і права на участь у референдумі громадян Російської Федерації
порушення ходу виборчого процесу, оскільки його планомірне і безперервне здійснення (включаючи дотримання встановлених законодавством строків) є важливою гарантією реалізації конституційних прав громадян на участь у виборах, референдумі. 2. Прийняття судом рішення про скасування реєстрації кандидата (список кандидатів) може зробити істотний вплив на результати виборів.
- Стаття 12. Обов'язки поліції
стаття 141 КПК РФ називається "Заява про злочин". Порядку прийняття заяви про явку з повинною присвячена наступна стаття, яка так і називається "Явка з повинною". У ній законодавець посилається на ч. 3 ст. 141 КПК РФ. Однак нічого не говорить про те, що на порядок прийняття явки з повинною поширюється і ч. 4 ст. 141 КПК РФ. Тому видається, що ч. 4 ст. 141 КПК РФ не має
- Тема 2.4. Державні органи Російської Федерації
порушення вимог ч. 4 ст. 3 Конституції про те, що «ніхто не може привласнювати владу та Російської Федерації. Захоплення влади або присвоєння владних повноважень переслідується по федеральному закону». У Конституції Росії визначені способи формування практично всіх основних федеральних органів державної влади. По-друге, державний орган створюється для здійснення певних
- 20.3. Суб'єкти і стадії провадження у справах про адміністративні проступки
порушенні . Перелік цих органів встановлено ст. 213 КпАП, а також ст.ст. 218-2448 (порядку 44 суб'єктів). Крім того, це органи, уповноважені на складання протоколу про адміністративне правопорушення ст. 255 КпАП, а також державні органи та посадові особи , що виконують постанови про накладення адміністративних стягнень (наприклад, ст. 313 КпАП закріплює участь у виробництві таких
- 6.2. Види юридичної відповідальності
статтях, присвячених інформаційному законодавству. Цілий ряд статей як Кримінального кодексу РФ, так і КоАП РФ регламентує відповідальність за вчинення певних дій, наслідки яких можуть мати значення для інформаційних правовідносин, хоча в диспозиції про це не згадується. Видом юридичної відповідальності за порушення інформаційного законодавства є й
- 2. Джерела кримінального права зарубіжних держав
стаття була прийнята в якості поправки до Конституції Швейцарії в 1898 р. Згідно з цією нормою: "Союз має право законодавства з усіх питань кримінального права" * (661) . Наприкінці XIX - початку XX в., незважаючи на наявність проекту К.Штоосса, було розроблено ще кілька проектів КК. В результаті проведеної законопроектної роботи всенародне обговорення общешвейцарского КК почалося тільки в
- Стаття 13. Права поліції
стаття передбачає права поліції. У пояснювальній записці до проекту коментованого Закону зазначалося, що права поліції максимально конкретизовані; виключені деякі норми, що не мають чіткого юридичного змісту і дозволяють довільно (без необхідних підстав, належної процедури і дотримання певних термінів) обмежувати права громадян і організацій, а також які стосуються не
|