Головна
ГоловнаАдміністративне, фінансове, інформаційне правоАдміністративне право → 
« Попередня Наступна »
Президент Російської Федерації. Кодекс РФ про адміністративні правопорушення (ред. від 02.04.2012), 2012 - перейти до змісту підручника

Стаття 7.32. Порушення умов контракту на поставки товарів, виконання робіт, надання послуг для потреб замовників відповідно до законодавства Російської Федерації про розміщення замовлень на поставки товарів, виконання робіт, надання послуг для державних і муніципальних потреб (в ред. Федерального закону від 08.05.2010 N 83 -ФЗ) (введена Федеральним законом від 02.02.2006 N 19-ФЗ)


1. Укладення контракту на поставки товарів, виконання робіт, надання послуг для потреб замовників за результатами проведення торгів або проведення запиту котирувань цін на товари, роботи, послуги з порушенням оголошених умов торгів або запиту котирувань цін на товари, роботи, послуги або умов виконання контракту, запропонованих особою, з яким відповідно до законодавства Російської Федерації про розміщення замовлень на поставки товарів, виконання робіт, надання послуг для державних і муніципальних потреб укладається контракт, -
(в ред. Федерального закону від 08.05.2010 N 83-ФЗ)
тягне за собою накладення адміністративного штрафу на посадових осіб у розмірі 1 відсотка початкової (максимальної) ціни контракту, але не менше п'яти тисяч рублів і не більше тридцяти тисяч рублів.
(В ред. Федеральних законів від 22.06.2007 N 116-ФЗ, від 24.07.2007 N 218-ФЗ, від 17.07.2009 N 160-ФЗ)
1.1. Укладення контракту на поставку товарів, виконання робіт, надання послуг для потреб замовників за результатами проведення торгів або проведення запиту котирувань цін на товари, роботи, послуги з порушенням оголошених умов торгів або запиту котирувань цін на товари, роботи, послуги або умов виконання контракту, запропонованих особою, з яким відповідно до законодавства Російської Федерації про розміщення замовлень на поставки товарів, виконання робіт, надання послуг для державних і муніципальних потреб укладається контракт, якщо таке порушення призвело до додаткового витрачання коштів відповідних бюджетів бюджетної системи Російської Федерації або зменшення кількості товарів, обсягу виконуваних робіт, надання послуг для потреб замовників, -
(в ред. Федерального закону від 08.05.2010 N 83-ФЗ)
тягне за собою накладення адміністративного штрафу на посадових осіб, юридичних осіб у розмірі двократного розміру додатково витрачених коштів відповідних бюджетів бюджетної системи Російської Федерації або вартості товарів, робіт, послуг, кількість, обсяг яких зменшені і які з'явилися предметами адміністративного правопорушення.
(В ред. Федерального закону від 17.07.2009 N 160-ФЗ)
(частина первая.1 введена Федеральним законом від 24.07.2007 N 218-ФЗ)
1.2. Порушення посадовою особою замовника термінів укладання контракту на поставку товарів, виконання робіт, надання послуг для потреб замовників, а одно ухилення посадової особи замовника від укладення контракту на поставки товарів, виконання робіт, надання послуг для потреб замовників -
(в ред. Федерального закону від 08.05.2010 N 83-ФЗ)
тягне за собою накладення адміністративного штрафу в розмірі п'ятдесяти тисяч рублів.
(В ред. Федерального закону від 17.07.2009 N 160-ФЗ)
(частина первая.2 введена Федеральним законом від 24.07.2007 N 218-ФЗ)
2. Зміна умов контракту на поставки товарів, виконання робіт, надання послуг для потреб замовників, у тому числі збільшення ціни товарів, робіт, послуг, якщо можливість зміни умов контракту не передбачена федеральним законом, -
(в ред . Федеральних законів від 24.07.2007 N 218-ФЗ, від 17.07.2009 N 160-ФЗ, від 08.05.2010 N 83-ФЗ)
тягне за собою накладення адміністративного штрафу на посадових осіб у розмірі двадцяти тисяч рублів.
(В ред. Федеральних законів від 22.06.2007 N 116-ФЗ, від 24.07.2007 N 218-ФЗ, від 17.07.2009 N 160-ФЗ)
3. Зміна умов контракту на поставку товарів, виконання робіт, надання послуг для потреб замовників, у тому числі збільшення ціни товарів, робіт, послуг, якщо можливість зміни умов контракту не передбачена федеральним законом і така зміна призвело до додаткового витрачання коштів відповідних бюджетів бюджетної системи Російської Федерації або зменшення кількості товарів, обсягу виконуваних робіт, надання послуг для потреб замовників, -
(в ред. Федеральних законів від 17.07.2009 N 160-ФЗ, від 08.05.2010 N 83-ФЗ)
тягне за собою накладення адміністративного штрафу на посадових осіб, юридичних осіб у розмірі двократного розміру додатково витрачених коштів відповідних бюджетів бюджетної системи Російської Федерації або вартості товарів, робіт, послуг, кількість, обсяг яких зменшені і які з'явилися предметами адміністративного правопорушення.
(В ред. Федерального закону від 17.07.2009 N 160-ФЗ)
(частина третя введена Федеральним законом від 24.07.2007 N 218-ФЗ)
« Попередня Наступна »
= Перейти до змісту підручника =
Інформація, релевантна "Стаття 7.32 . Порушення умов контракту на поставки товарів, виконання робіт, надання послуг для потреб замовників відповідно до законодавства Російської Федерації про розміщення замовлень на поставки товарів, виконання робіт, надання послуг для державних і муніципальних потреб (в ред. Федерального закону від 08.05.2010 N 83-ФЗ) (введена Федеральним законом від 02.02.2006 N 19-ФЗ) "
  1. Короткий перелік латинських висловів, які використовуються в міжнародній практиці
    стаття з проекту Кодексу була виключена. Цим частково пояснюється те, що в § 4 гл. 37 ГК вирішуються лише самі загальні питання про договори підряду на виконання проектних та вишукувальних робіт. * (449) У строгому сенсі мірою цивільно-правової відповідальності є лише остання з названих санкцій, а саме стягнення збитків. * (450) СЗ РФ. 1999. N 9. Ст. 1096. * (451) СЗ РФ. 1994. N 34.
  2. 7. Торги
    статтями. У відповідних статтях ГК проводиться розмежування аукціонів і конкурсів. В основу покладено спосіб визначення виграв (переможця): при аукціоні їм визнається особа, яке запропонувало найбільшу ціну, а при конкурсі - той, хто за висновком конкурсної комісії, призначеної організатором конкурсу, запропонував кращі умови. За іншою ознакою - колу можливих учасників -
  3. 3. Спеціальні випадки припинення договору
    статтях містяться спеціальні норми про порядок заліку. Так, заліку зустрічних вимог банку і клієнта по рахунку присвячена ст. 853 ЦК, яка передбачає, зокрема, обов'язок інформування банком клієнта про здійснене заліку із зазначенням граничних строків для такої інформації. Особливість заліку полягає в тому, що для його дійсності достатньо волі однієї зі сторін. Зазначене
  4. 3. Сторони в державному контракті
    порушення зобов'язань, зокрема з оплати товару) насправді є безпосередньо публічно-правова освіта (в даному випадку Російська Федерація), а не той чи інший орган влади. Разом з тим державним замовником за договором поставки для державних потреб може стати і казенне підприємство або державна установа як самостійна юридична особа,
  5. 4. Порядок укладення державного контракту і його зміст
    стаття містить і іншу гарантію, на цей раз в рівній мірі для обох сторін. Мається на увазі, що у всіх інших випадках, крім зменшення бюджетних коштів, державний контракт може бути змінений лише за згодою сторін. Правда, слід мати на увазі, що обидві містяться в ЦК норми, з яких одна відноситься до наслідків зменшення бюджетних коштів, а інша - до підстав
  6. Позикові зобов'язання, засвідчені векселем
    порушення при обороті векселя з боку прямих боржників. Без такого протесту регресні боржники не зобов'язані за векселем, крім випадків, коли інше передбачено в самому векселі або прямо встановлено Положенням про переказний і простий вексель. Судова практика виходить з того, що по настанні терміну платіж за векселем може вимагатись лише від прямого боржника, але не від боржника,
  7. § 2. Підряд та технічне сприяння
    порушеннями передбаченого контрактом графіка і порядку платежів підрядник розірвав контракт і пред'явив до арбітражу вимога про виплату йому відповідачем (замовником) відповідних сум, належних за умовами цього договору, а також про відшкодування збитків, завданих невиконанням замовником його умов. На думку відповідача, невиконання договору стало наслідком несвоєчасного виконання
  8. § 3. Умови дійсності і види недійсних угод
    стаття на відміну від ст. 171 ЦК не містить спеціального застереження щодо цього. Однак якщо неповнолітній у встановленому законом порядку був обмежений чи позбавлений права самостійно розпоряджатися своїм заробітком, стипендією або іншими доходами (п. 4 ст. 26 ЦК), відповідні угоди неповнолітнього можуть бути оскаржені його батьками, усиновителями і піклувальниками. Аналогічні правила
  9. 2. Договірні умови
    статтях Цивільних кодексів 1922, 1964 і 1994 рр.. Ознака, яка об'єднує істотні умови в одну групу, не викликає особливих суперечок. Йдеться про умови, які формують договори в цілому та їх окремі типи (види) зокрема. Виходячи з цього істотними, за загальним визнанням, є умови, необхідні і достатні для того, щоб договір вважався укладеним і тим самим здатним
  10. 3. Форма договору та його державна реєстрація
    стаття включила підлягають державній реєстрації повітряні і морські судна, судна внутрішнього плавання, космічні об'єкти. Особливо передбачена можливість віднесення законом до нерухомості та іншого майна. Таким чином, ст. 130 та ст. 164 ЦК переплітаються. Це означає, що, якщо закон називає певне майно нерухомістю, тим самим вирішується позитивно питання про обов'язкову