Головна
ГоловнаАдміністративне, фінансове, інформаційне правоАдміністративне право → 
« Попередня Наступна »
А.Б. Агапов. Постатейний коментар до кодексу російської федерації про адміністративні правопорушення. Розширений, з використанням матеріалів судової практики, 2004 - перейти до змісту підручника

Стаття 14.25. Порушення законодавства про державну реєстрацію юридичних осіб і індивідуальних підприємців


(в ред. Федерального закону від 08.12.2003 N 169-ФЗ)
1. Несвоєчасне або неточне внесення записів про юридичну особу в єдиний державний реєстр юридичних осіб або про індивідуальний підприємця в єдиний державний реєстр індивідуальних підприємців -
(в ред. Федерального закону від 08.12.2003 N 169-ФЗ)
тягне за собою накладення адміністративного штрафу на посадових осіб органів, які здійснюють державну реєстрацію юридичних осіб і індивідуальних підприємців, у розмірі від десяти до двадцяти мінімальних розмірів оплати праці.
(В ред. Федерального закону від 08.12.2003 N 169-ФЗ)
2. Незаконна відмова у наданні або несвоєчасне надання містяться в єдиному державному реєстрі юридичних осіб або єдиному державному реєстрі індивідуальних підприємців відомостей і (або) документів або інших передбачених законодавством про державну реєстрацію юридичних осіб і індивідуальних підприємців документів особам, зацікавленим в отриманні таких відомостей і (або) документів, -
(в ред. Федерального закону від 08.12.2003 N 169-ФЗ)
тягне за собою накладення адміністративного штрафу на посадових осіб органів, які здійснюють державну реєстрацію юридичних осіб і індивідуальних підприємців, у розмірі від десяти до двадцяти мінімальних розмірів оплати праці.
(В ред. Федерального закону від 08.12.2003 N 169-ФЗ)
3. Ненадання, або несвоєчасне надання, або надання недостовірних відомостей про юридичну особу або про індивідуальний підприємця в орган, який здійснює державну реєстрацію юридичних осіб і індивідуальних підприємців, у випадках, якщо таке надання передбачено законом, -
(в ред. Федерального закону від 08.12.2003 N 169-ФЗ)
тягне попередження або накладення адміністративного штрафу на посадових осіб у розмірі п'ятдесяти мінімальних розмірів оплати праці.
4. Надання в орган, який здійснює державну реєстрацію юридичних осіб і індивідуальних підприємців, документів, які містять завідомо неправдиві відомості, якщо така дія не містить кримінально караного діяння, -
(в ред. Федерального закону від 08.12.2003 N 169-ФЗ)
тягне за собою накладення адміністративного штрафу на посадових осіб у розмірі п'ятдесяти мінімальних розмірів оплати праці або дискваліфікацію на строк до трьох років.
« Попередня Наступна »
= Перейти до змісту підручника =
Інформація, релевантна " Стаття 14.25. Порушення законодавства про державну реєстрацію юридичних осіб і індивідуальних підприємців "
  1. Глава 5. ГАРАНТІЇ МІСЦЕВОГО САМОВРЯДУВАННЯ
    Гарантії здійснення місцевого самоврядування в Російській Федерації визначаються і забезпечуються державою в особі федеральних і регіональних органів державної влади. Вони мають різноманітний характер і можуть бути об'єднані в дві основні групи: загальні гарантії місцевого самоврядування та спеціальні (юридичні) гарантії місцевого самоврядування. У статті 12 Конституції Російської
  2. § 2. Принципи і гарантії виборчого права
    Принципи виборчого права діляться на три групи. Перша включає вихідні принципи виборів як політико-правового інституту, другий - принципи організації виборів, третя - принципи правового становища громадян у сфері виборів. Вихідні принципи виборів конкретизуються в принципах другої і третьої групи. Вихідні принципи виборів. Вихідними для виборів є принципові положення, в
  3. § 3. Розгляд економічних спорів арбітражними судами
    Система і функції арбітражних судів. У судову систему Російської Федерації входять згідно Закону «Про судову систему Російської Федерації» спеціалізовані судові установи - Федеральні арбітражні суди. [1] У п. 2 ст. 118 Конституції Російської Федерації не виділено як самостійного виду судового процесу арбітражне судочинство. Отже, з точки зору
  4. § 3. Правове становище селянського (фермерського) господарства
    Правове становище селянського (фермерського) господарства визначається нормами Цивільного кодексу РФ і спеціальним законодавчим актом - Законом РФ «Про селянське (фермерське) господарство» від 20 листопада 1990 р. (в ред. від 1993 р.). В економічній структурі аграрного сектора селянські (фермерські) господарства займають скромне місце: на їхню частку припадає не більше 1% виробництва товарної
  5. § 1. Законодавство про оподаткування підприємців та поняття платника податків
    Законодавство про оподаткування підприємців. Правове регулювання податкового статусу підприємця в сучасній Росії являє собою складну систему правових актів федерального, регіонального та муніципального рівнів законодавства, далеко не вільну від недоліків. Такі явища, як прогалини і суперечливість притаманні не тільки всій системі податкового регулювання, а й
  6. § 2. Права, обов'язки і відповідальність платників податків
    Права та обов'язки платників податків. Права платників податків передбачені в ст. 12 Закону «Про основи податкової системи в РФ». Серед них присутні права як процесуального (право знайомитися з актами податкових перевірок, робити пояснення щодо обчислення та сплати податків і за актами проведених перевірок), так і матеріального характеру (право на судову і адміністративну захист
  7. § 1 . Поняття і принципи місцевого самоврядування. Моделі взаємовідносин державної влади і місцевого самоврядування
    Поняття місцевого самоврядування відносно недавно стало загальновживаним в російському праві. В якості юридичного терміну воно було закріплено в Законі СРСР від 9 квітня 1990 N 1418-1 "Про загальні засади місцевого самоврядування і місцевого господарства в СРСР". --- Відомості З'їзду народних депутатів СРСР і Верховної Ради СРСР. 1990. N 16. Ст. 267.
  8. § 2. Регулювання компетенції органів місцевого самоврядування
    У російській правовій науці загальнотеоретичні аспекти проблеми компетенції досить детально розглянуті. І хоча в наукових роботах, присвячених цим питанням, мова йде, як правило, про компетенції державного органу, видається, що містяться в них положення і висновки про поняття, структуру компетенції цілком застосовні і до органів місцевого самоврядування, оскільки , незважаючи на те що
  9. § 3. Визначення повноважень органів державної влади у сфері місцевого самоврядування
    На думку О.М. Костюкова, публічна влада на місцевому рівні проявляється в двох аспектах. По-перше, влада, що виникає у зв'язку з безпосереднім здійсненням повноважень, що належать самому муніципальному освіті, його населенню та органам місцевого самоврядування. Місцеве самоврядування - це насамперед владне управління, вплив, що має в основі правову обумовленість
  10. § 5. Форми державного контролю за місцевим самоврядуванням
    Оскільки місцеве самоврядування самостійно, адміністративний контроль, що означає перевірку не тільки законності, а й доцільності дій (рішень) підконтрольних суб'єктів, за його діяльністю неможливий , так як він означав би пряме адміністративне підпорядкування органів місцевого самоврядування органам державної влади. Існує єдиний виняток з цього правила -
© 2014-2022  yport.inf.ua