Головна |
« Попередня | Наступна » | |
Стаття 192. Внесення проекту федерального закону про фе-деральному бюджет на черговий фінансовий рік і плановий період до Державної Думи |
||
(в ред. Федерального закону від 05.08.2000 N 116-ФЗ) Положення пункту 1 статті 192 (у редакції Федерального закону від 07.05.2013 N 104-ФЗ) застосовуються до правовідносин, віз -Ніка при складанні та виконанні бюджетів бюджетної системи Російської Федерації, починаючи з бюджетів на 2014 рік (на 2014 рік і на плановий період 2015 і 2016 років). 1. Уряд Російської Федерації вносить на розгляд і затвердження до Державної Думи проект федерального за-кону про федеральний бюджет на черговий фінансовий рік і плановий період не пізніше 1 жовтня поточного року. (В ред. Федерального закону від 27.07.2010 N 216-ФЗ) Проект федерального закону про федеральний бюджет на черговий фінансовий рік і плановий період вноситься до Дер- ную Думу з додатками, зазначеними у статтях 199, 205 і 207 цього Кодексу. (Абзац запроваджено Федеральним законом від 07.05.2013 N 104-ФЗ) (п. 1 в ред. Федерального закону від 26.04.2007 N 63-ФЗ) 2. Проектом федерального закону про федеральний бюджет на черговий фінансовий рік і плановий період передбачається уточнення показників затвердженого федерального бюджету планового періоду та затвердження показників другого року планового пе-періоди складової бюджету. У разі визнання такими, що втратили силу положень федерального закону про федеральний бюджет на поточний фінансовий рік і плановий період в частині, що відноситься до планового періоду, відповідно до пункту 3 статті 212 цього Кодексу, проектом Феде-рального закону про федеральний бюджет на черговий фінансовий рік і плановий період передбачається затвердження показників чергового фінансового року і планового періоду складається бюджету. (П. 2 в ред. Федерального закону від 09.04.2009 N 58-ФЗ) Дія пункту 3 статті 192 призупинено до 1 січня 2014 року Федеральним законом від 07.05.2013 N 104-ФЗ. 3. Уточнення параметрів планового періоду затверджується федерального бюджету передбачає: твердження уточнень показників, що є предметом розгляду проекту федерального закону про федеральний бюджет на черговий фінансовий рік і плановий період в першому і в другому читаннях; твердження збільшення або скорочення затверджених показників відомчої структури витрат федерального бюджету чи включення до неї бюджетних асигнувань за додатковими цільовим статтям і (або) видами витрат федерального бюдже-ту. (П. 3 в ред. Федерального закону від 26.04.2007 N 63-ФЗ) 4. Проект федерального закону про федеральний бюджет на черговий фінансовий рік і плановий період вноситься до державного-венную Думу одночасно з наступними документами і матеріалами: Положення абзацу другого пункту 4 статті 192 (у редакції Федерального закону від 07.05. 2013 N 104-ФЗ) застосовуються до правоот-носіння, що виникають при складанні та виконанні бюджетів бюджетної системи Російської Федерації, починаючи з бюджетів на 2014 рік (на 2014 рік і на плановий період 2015 і 2016 років). Основними напрямами бюджетної політики Російської Федерації та основними напрямками податкової політики Росій-ської Федерації на черговий фінансовий рік і плановий період; (в ред. Федерального закону від 07.05. 2013 N 104-ФЗ) попередніми підсумками соціально-економічного розвитку Російської Федерації за минулий період поточного фінансово-го року і очікуваними підсумками соціально-економічного розвитку Російської Федерації за поточний фінансовий рік; прогнозом соціально-економічного розвитку Російської Федерації на черговий фінансовий рік і плановий період; оцінкою очікуваного виконання федерального бюджету за поточний фінансовий рік; прогнозом основних параметрів бюджетної системи Російської Федерації, в тому числі консолідованого бюджету Росій-ської Федерації на черговий фінансовий рік і плановий період; пояснювальною запискою до проекту федерального закону про федеральний бюджет на черговий фінансовий рік і плановий пери-од; розрахунками за статтями класифікації доходів федерального бюджету і джерел фінансування дефіциту федерального бюд-жету на черговий фінансовий рік і плановий період; реєстром видаткових зобов'язань, які підлягають виконанню за рахунок коштів федерального бюджету, в тому числі за рахунок субвенцій бюджетам суб'єктів Російської Федерації; переліком публічних нормативних зобов'язань, які підлягають виконанню за рахунок коштів федерального бюджету, і розрахунками по них на черговий фінансовий рік і плановий період; методиками (проектами методик) і розрахунками розподілу міжбюджетних трансфертів між суб'єктами Російської Федеративної-ції в черговому фінансовому році і плановому періоді; абзац втратив чинність. - Федеральний закон від 07.05.2013 N 104-ФЗ; Положення абзацу тринадцятого пункту 4 статті 192 (у редакції Федерального закону від 07.05.2013 N 104-ФЗ) застосовуються до правовідносинах, що виникають при складанні та виконанні бюджетів бюджетної системи Російської Федерації, починаючи з бюджетів на 2014 рік (на 2014 рік і на плановий період 2015 і 2016 років). Паспортами державних програм Російської Федерації; (в ред. Федерального закону від 07.05.2013 N 104-ФЗ) абзац втратив силу. - Федеральний закон від 07.05.2013 N 104-ФЗ; Положення абзацу п'ятнадцятого пункту 4 статті 192 (у редакції Федерального закону від 07.05.2013 N 104-ФЗ) застосовуються до правовідносинах, що виникають при складанні та виконанні бюджетів бюджетної системи Російської Федерації, починаючи з бюджетів на 2014 рік (на 2014 рік і на плановий період 2015 і 2016 років). Даними по федеральної адресної інвестиційної програми, в тому числі інформацією про об'єкти капітального будівництва, бюджетні асигнування на які на черговий фінансовий рік перевищують 1,5 мільярда рублів; (в ред. Федерального закону від 07.05.2013 N 104-ФЗ) Положення абзацу шістнадцятого пункту 4 статті 192 (у редакції Федерального закону від 07.05.2013 N 104-ФЗ) застосовуються до правовідносин, що виникають при складанні та виконанні бюджетів бюджетної системи Російської Федерації, починаючи з бюд-жетів на 2014 рік (на 2014 рік і на плановий період 2015 і 2016 років). Даними по прогнозному планом (програмі) приватизації федерального майна на черговий фінансовий рік і плановий пе-ріод; (абзац запроваджено Федеральним законом від 07.05.2013 N 104 - ФЗ) Положення абзацу сімнадцятого пункту 4 статті 192 (у редакції Федерального закону від 07.05.2013 N 104-ФЗ) застосовуються до правовідносинах, що виникають при складанні та виконанні бюджетів бюджетної системи Російської Федерації, починаючи з бюджетів на 2014 рік (на 2014 рік і на плановий період 2015 і 2016 років). Верхньою межею державного зовнішнього боргу Російської Федерації станом на 1 січня року, наступного за очеред-ним фінансовим роком і кожним роком планового періоду, за видами боргових зобов'язань і з розбивкою по окремих державного-вам; (в ред. Федерального закону від 07.05.2013 N 104-ФЗ) Положення абзацу вісімнадцятого пункту 4 статті 192 (у редакції Федерального закону від 07.05.2013 N 104 -ФЗ) застосовуються до правовідносин, що виникають при складанні та виконанні бюджетів бюджетної системи Російської Федерації, починаючи з бюд-жетів на 2014 рік (на 2014 рік і на плановий період 2015 і 2016 років). Верхньою межею і проектом структури державного внутрішнього боргу Російської Федерації станом на 1 січня року, наступного за черговим фінансовим роком і кожним роком планового періоду; (в ред. Федерального закону від 07.05.2013 N 104-ФЗ) абзаци вісімнадцятий - дев'ятнадцятий втратили силу. - Федеральний закон від 07.05.2013 N 104-ФЗ; абзаци дев'ятнадцятий - двадцятий втратили чинність з 1 січня 2008 року. - Федеральний закон від 02.11.2007 N 247-ФЗ; абзац втратив чинність. - Федеральний закон від 07.05.2013 N 104-ФЗ; пропозиціями щодо мінімального розміру оплати праці, розміром стипендій, а також пропозиціями про порядок індексації заро-бітної плати працівників федеральних казенних установ, грошового утримання (грошового забезпечення) федеральних державного-ських службовців в черговому фінансовому році і плановому періоді; (в ред. Федерального закону від 08.05.2010 N 83-ФЗ) розрахунками прогнозованого використання додаткових нафтогазових доходів федерального бюджету, коштів Резервного фонду і Фонду національного добробуту, прогнозованого обсягу коштів Резервного фонду і Фонду національного добробуту ня на початок і кінець чергового фінансового року і кожного року планового періоду. (В ред. Федеральних законів від 02.11.2007 N 247-ФЗ, від 25.12.2012 N 268-ФЗ) (п. 4 в ред. Федерального закону від 26.04.2007 N 63-ФЗ) 5. Одночасно з проектом федерального закону про федеральний бюджет на черговий фінансовий рік і плановий період Пра-вительство Російської Федерації вносить в Державну Думу проекти федеральних законів: абзац втратив чинність. - Федеральний закон від 19.07.2009 N 192-ФЗ; про бюджети державних позабюджетних фондів Російської Федерації на черговий фінансовий рік і плановий пери-од; про страхові тарифи на обов'язкове соціальне страхування від нещасних випадків на виробництві та професійних захворю-вань на черговий фінансовий рік і плановий період. (П. 5 введений Федеральним законом від 26.04.2007 N 63-ФЗ) Положення пункту 6 статті 192 (у редакції Федерального закону від 07.05.2013 N 104 -ФЗ) застосовуються до правовідносин, віз-ника при складанні та виконанні бюджетів бюджетної системи Російської Федерації, починаючи з бюджетів на 2014 рік (на 2014 рік і на плановий період 2015 і 2016 років). 6. У разі, якщо в черговому фінансовому році і плановому періоді загальний обсяг видатків недостатній для фінансового забезпе-чення встановлених законодавством Російської Федерації видаткових зобов'язань Російської Федерації, Уряд Росій-ської Федерації вносить в Державну Думу проект федерального закону про зміну термінів вступу в силу (призупинення дії) в черговому фінансовому році і плановому періоді окремих положень федеральних законів, не забезпечених джерелами фінансування в черговому фінансовому році і (або) плановому періоді. (П. 6 введений Федеральним законом від 26.04.2007 N 63-ФЗ, в ред. Федерального закону від 07.05.2013 N 104-ФЗ) 7. Центральний банк Російської Федерації не пізніше 1 жовтня поточного року представляє в Державну Думу проект ос-новних напрямів єдиної державної грошово-кредитної політики на черговий фінансовий рік і плановий період. (В ред. Федерального закону від 27.07.2010 N 216-ФЗ) Попередньо зазначений проект направляється Президентові Російської Федерації і в Уряд Російської Федеративної-ції. (П. 7 введений Федеральним законом від 26.04.2007 N 63-ФЗ) |
||
« Попередня | Наступна » | |
|
||
Інформація, релевантна "Стаття 192. Внесення проекту федерального закону про фе-деральному бюджет на черговий фінансовий рік і плановий період до Державної Думи" |
||
|