Головна
ГоловнаЦивільне, підприємницьке, сімейне, міжнародне приватне правоПідприємницьке право → 
« Попередня Наступна »
Колектив авторів. Федеральний закон «Про неспроможність (банкрутство)». Текст із змінами і доповненнями на 2011 рік, 2011 - перейти до змісту підручника

Стаття 19. Зацікавлені особи

1. У цьому Законі зацікавленими особами стосовно боржника визнаються:
особа, яка відповідно до Федерального закону від 26 липня 2006 року N 135 ФЗ "Про захист конкуренції" входить в одну групу осіб з боржником ;
особа, яка є афілійованою особою боржника.
2. Зацікавленими особами стосовно боржника - юридичній особі визнаються також:
керівник боржника, а також особи, що входять до ради директорів (наглядова рада), колегіальний виконавчий орган або інший орган управління боржника, головний бухгалтер (бухгалтер ) боржника, у тому числі зазначені особи, звільнені від своїх обов'язків протягом року до моменту порушення провадження у справі про банкрутство;
особи, які перебувають з фізичними особами, зазначеними в абзаці другому цього пункту, у відносинах , визначених пунктом 3 цієї статті;
особи, визнані зацікавленими у вчиненні боржником угод у відповідності з цивільним законодавством про відповідні види юридичних осіб.
3. Зацікавленими особами стосовно боржника громадянину визнаються його чоловік, родичі по прямій висхідній і низхідній лінії, сестри, брати і їх родичі по низхідній лінії, батьки, діти, сестри і брати чоловіка.
4. У випадках, передбачених цим Законом, зацікавленими особами по відношенню до арбітражного керуючого, кредиторам визнаються особи відповідно до пунктів 1 і 3 цієї статті.
« Попередня Наступна »
= Перейти до змісту підручника =
Інформація, релевантна " Стаття 19. Зацікавлені особи "
  1. § 13. Інші форми безпосереднього здійснення населенням місцевого самоврядування та участі у його здійсненні.
    Зацікавленої особи за отриманням інформації або зверненні по телефону відповідна інформація має надаватися в усній формі. Необхідно відзначити, що обов'язки органу місцевого самоврядування, який отримав запит, повинні вичерпуватися пошуком існуючого документа. Від нього не потрібно підбирати інформацію, якої у нього немає. Орган місцевого самоврядування не зобов'язаний також
  2. § 1. Підряд
    зацікавлені в залученні виконавців проектів до участі у справі, якщо в ході будівництва виявились певні недоліки техдокументації. Однак проектна документація може бути замовлена ??і тією організацією, яка згодом буде замовником у договорі будівельного підряду. Для таких замовників важливо встановити імперативна вимога, як це і зроблено в ст. 762, залучати до
  3. § 4. Страхування
    зацікавлених осіб. При цьому законом встановлюються умови здійснення обов'язкового страхування невиконання яких для страхувальника тягне майнову відповідальність як перед вигодонабувачем по обов'язковому страхуванню, так і перед державою (ст. 937 ЦК). Законом передбачено, що обов'язкове страхування також здійснюється на підставі договору. Винятком із загального
  4. § 3. Розгляд економічних спорів арбітражними судами
    стаття / / Збірник постанов Президії Вищого Арбітражного Суду Російської Федерації. Вип. 1. Питання підвідомчості і підсудності. М., 1996. С. 2. [10] Постанови Президії Вищого Арбітражного Суду РФ по конкретних справах публікуються в щомісячному журналі «Вісник Вищого Арбітражного Суду РФ» під рубриками, відбивають певні категорії економічних суперечок.
  5. § 1. Поняття і принципи місцевого самоврядування. Моделі взаємовідносин державної влади і місцевого самоврядування
    стаття 3, частини 2 і 3; статті 12 і 130, частина 1, Конституції Російської Федерації). Відповідно до статті 130 (частина 2) Конституції Російської Федерації місцеве самоврядування - як публічна (муніципальна) влада - здійснюється громадянами шляхом референдуму, виборів, інших форм прямого волевиявлення, через виборні та інші органи місцевого самоврядування ".
  6. § 2. Фінансові ресурси муніципальних утворень
    статтях бюджету. У місцевих бюджетах окремо передбачаються доходи, що направляються на здійснення повноважень органів місцевого самоврядування щодо вирішення питань місцевого значення, та субвенції, надані для забезпечення здійснення органами місцевого самоврядування окремих державних повноважень, переданих їм федеральними законами і законами суб'єктів Російської Федерації, а
  7. § 2. Захист нематеріальних благ
    зацікавлених осіб (наприклад, родичів, спадкоємців) захист честі, гідності та ділової репутації громадянина допускається і після його смерті (абз. 2 п. 1 ст. 152 ГК, абз. 2 п. 2 постанови Пленуму Верховного Суду РФ N 3). Наявність такого правила виправдано, оскільки, з одного боку, суспільно значущим є збереження доброї пам'яті про людину, а з іншого - захист померлих
  8. § 3. Умови дійсності і види недійсних угод
    стаття на відміну від ст. 171 ЦК не містить спеціального застереження щодо цього. Однак якщо неповнолітній у встановленому законом порядку був обмежений чи позбавлений права самостійно розпоряджатися своїм заробітком, стипендією або іншими доходами (п. 4 ст. 26 ЦК), відповідні угоди неповнолітнього можуть бути оскаржені його батьками, усиновителями і піклувальниками. Аналогічні правила
  9. § 4. Порядок і наслідки визнання угоди недійсною
    статтях закону говориться лише про недійсність угод, але не вказується на те, до оспорімих або до нікчемних відноситься та чи інша угода (див., наприклад, ст. 331, 339, 362, п. 2 ст. 930 ЦК). Другим критерієм розмежування оспорімих і нікчемних угод є коло осіб, які можуть заявляти про недійсність угоди. Стосовно до оспорімим операціях це можуть робити лише зазначені в
  10. § 2. Поняття права власності
    зацікавлений в можливо більш довгому існуванні свого права, принаймні до тих пір, поки не зміняться його інтереси щодо речі. Заради продовження існування речі він готовий нести тягар її змісту, що є цілком справедливим. Згідно ст. 210, 211 ЦК власник несе тягар утримання належного йому майна і ризик його випадкової загибелі або випадкового пошкодження, якщо