Головна
ГоловнаЦивільне, підприємницьке, сімейне, міжнародне приватне правоЦивільне право → 
« Попередня Наступна »
Президенти Російської Федерації Б. ЄЛЬЦИН і В.ПУТІН. Цивільний кодекс Російської Федерації (зі змінами від 20.04.2012г.). Частина перша, 2012 - перейти до змісту підручника

Стаття 128. Об'єкти цивільних прав


(в ред. Федерального закону від 18.12.2006 N 231-ФЗ)
До об'єктів цивільних прав належать речі, включаючи гроші та цінні папери, інше майно, в тому числі майнові права; роботи і послуги; охоронювані результати інтелектуальної діяльності і прирівняні до них засоби індивідуалізації (інтелектуальна власність); нематеріальні блага.
« Попередня Наступна »
= Перейти до змісту підручника =
Інформація, релевантна " Стаття 128. Об'єкти цивільних прав "
  1. Стаття 3. Основні поняття, що використовуються в цьому Законі
    стаття визначає понятійний апарат, який використовується коментованим Законом. За загальним правилом юридичної техніки визначення понять (приписи-дефініції) включаються до законодавчих актів у наступних випадках: коли юридичний (правовий) термін сформований з використанням спеціальних слів - рідкісних або маловживаних іноземних слів, а також переосмислених загальновживаних
  2. § 1. Підряд
    об'єктів. Разом з тим у випадках, коли предметом договору є будівництво, що виконується для задоволення споживчих потреб громадянина, застосовуються правила про побутовому підряді. Таким чином, договори будівельного підряду виділені в спеціальний вид за таким критерієм, як предмет. Тут суб'єктний склад не має значення в якості підстави класифікації. Той же критерій -
  3. § 4. Страхування
    об'єктом страхового охорони є життя, здоров'я і майно визначених законом категорій державних службовців. Страхове зобов'язання в цьому випадку може бути недоговірних. Відзначимо, що внедоговорное страхування може здійснюватися тільки у випадках, коли законом або у встановленому законом порядку заздалегідь визначений страховик, тому ч. 2 ст. 969 ЦК встановлює, що страховики
  4. § 3. Правове становище селянського (фермерського) господарства
    об'єкт прав спільної власності або підлягає поділу між ними. 4. Державне регулювання сільськогосподарської діяльності Державне управління сільським господарством. В основі державного управління агропромисловим комплексом закладені наступні принципи: розмежування предметів ведення і повноважень в галузі агропромислового комплексу між РФ і її суб'єктами; зміцнення
  5. § 1. Законодавство про оподаткування підприємців та поняття платника податків
    об'єктивно змусив Госналогслужбу РФ самостійно або спільно з іншими органами (Банком Росії, Міністерством фінансів, Федеральної службою податкової поліції) видавати акти, що заповнюють прогалини податкового законодавства, тобто займатися правотворчеством. Застосування таких актів підкоряється загальному порядку: неопубліковані акти не застосовуються, необхідна їх реєстрація в Міністерстві
  6. § 2. Права, обов'язки і відповідальність платників податків
    об'єктів виробничого призначення в курортній зоні; збір за право торгівлі; ліцензійний збір за торгівлю винно-горілчаними виробами; ліцензійний збір за право проведення місцевих аукціонів і лотерей, збір з власників собак ; податок на перепродаж автомобілів та обчислювальної техніки і персональних комп'ютерів; збір за право використання місцевої символіки, збір за видачу ордера на квартиру;
  7. § 1. Поняття і принципи місцевого самоврядування. Моделі взаємовідносин державної влади і місцевого самоврядування
    стаття 3, частини 2 і 3; статті 12 і 130, частина 1, Конституції Російської Федерації). Відповідно до статті 130 (частина 2) Конституції Російської Федерації місцеве самоврядування - як публічна (муніципальна) влада - здійснюється громадянами шляхом референдуму, виборів, інших форм прямого волевиявлення, через виборні та інші органи місцевого самоврядування ".
  8. § 2. Регулювання компетенції органів місцевого самоврядування
    статтях, з відповідними нормами Федерального закону 1995 р., не можна не відзначити, що багато в чому вони перетинаються, і в обох Законах поряд з господарськими питаннями до питань місцевого значення належать і соціальні питання (забезпечення житлом, бібліотечна справа, транспорт), і питання забезпечення безпеки громадян (попередження та ліквідація наслідків надзвичайних ситуацій, заходи
  9. § 3. Визначення повноважень органів державної влади у сфері місцевого самоврядування
    128-ФЗ), який регулює зазначені відносини. На рівні суб'єктів Російської Федерації приймаються закони, що регулюють порядок проведення муніципальних виборів. --- --- Збори законодавства Російської Федерації. 2002. N 24. Ст. 2253; Російська газета. 28 вересня 2002 N 184; Парламентська газета. 28 грудня 2002 N 246 - 247, 31 грудня 2002 р. N 248 - 249;
  10. § 2. Форми опосередкованої участі населення у здійсненні муніципальної влади
    128. Віче Твері від 6 липня 1996 р. N 124. Така система організації місцевого самоврядування є недоцільним на території муніципального освіти, оскільки на даному рівні можливе і найбільш важливо безпосередню участь населення муніципального освіти у вирішенні питань місцевого значення; саме населенню повинна належати роль "арбітра" при виникненні спору